SUP0100
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Puikus irklentės kompektas už gerą kainą.
Pripučiama irklentė AMBER FOX V2
Norite patikimos ir lengvai valdomos irklentės, bet tuo pačiu tikitės patrauklios kainos? Kol kas tiksliai nežinote, ar daugiau laiko plaukiosite ežeruose ar upėse? Negaiškite laiko ir neieškokite kitų variantų. Ši universali irklentė tikrai pateisins lūkesčius.
Pagaminta naudojant DROP STITCH PVC technologiją, kuri leidžia mėgautis ypatingu lengvumu, tvirtumu ir standumu. Viršutinė dalis padengta malonia kojai, neslidžia „EVA“ danga, kad plaukdami jaustumėtės tvirtai ir nepaslystumėte.
Atnaujintas modelis.
Irklentės priekyje įtvirtinta keturių taškų zigzaginė tamprios juostos sistema, prilaikančia jūsų daiktus nuo nukritimo.
Spyruoklinis vidutinio tamprumo kojos saitas – apsaugos nukritus į vandenį, kad per daug nenutoltumėte nuo savo irklentės, tačiau irkluodami tikrai pamiršite, jog saitas apskritai egzistuoja.
Paprastai ir greitai nuimamas pelekas palengvins irklentę nešti (niekur neužkliūsite) bei pakuoti (patogu sudėti į krepšį).
Pripučiama irklentė AMBER FOX sveria vos 11 kg! Jos viduryje įmontuota minkšta ir patogi rankena padės be rūpesčių nusinešti ją iki upės ar ežero neskaičiuojant žingsnių.
Irklentės komplekte:
Irklentės maksimali keliamoji galia yra 250 kg
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | ECO klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 350 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 11 kg |
| Medžiaga | Dropstich PVC |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 250 kg |
| Rekomenduojama keliamoji galia | iki 130 kg |
| Maksimalus slėgis | 15 psi (1,03 bar) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus