SUP0102
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m modelis!
Pripučiama irklentė RED QUEEN 10.6 V2 (atnaujinta versija)
Ieškote stilingos, stabilios ir lengvai valdomos PREMIUM klasės irklentės? RED QUEEN 10.6 V2 atnaujinta versija – tai universalus pasirinkimas tiek pradedančiosioms, tiek pažengusioms irkluotojoms, vertinančioms kokybę, komfortą ir modernų dizainą.
Ši V2 atnaujinta versija pagaminta naudojant aukštos kokybės DROP STITCH PVC technologiją, kuri užtikrina puikų standumą, ilgaamžiškumą ir mažesnį svorį. Dėl galimybės pripūsti iki aukšto slėgio, irklentė išlieka itin stabili bei standi vandenyje net intensyviai naudojant. Viršutinė dalis padengta neslidžia EVA danga, suteikiančia maksimalų komfortą ir saugumą plaukiant.
RED QUEEN 10.6 V2 atnaujinta versija puikiai tinka plaukimui ežeruose, upėse bei ramesnėje jūroje. Dėl universalių matmenų ši irklentė užtikrina lengvą valdymą, stabilumą ir komfortą įvairaus lygio irkluotojams.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | ECO klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 320 cm |
| Plotis | 81 cm |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 11 kg |
| Medžiaga | Double layer DROP STITCH PVC (2400pcs/m2) 1,3 mm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Komplektacija | Irklentė, krepšys, pompa, saitas, remonto komplektas, irklas |
| Rekomenduojama keliamoji galia | iki 125 kg |
| Maksimali keliamoji galia | 160 kg |
| Maksimalus slėgis | 20 psi (1,38 bar) |
| Paskirtis | Universlaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus