SUP0103
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m modelis!
Pripučiama irklentė AMBER BEE 10.6 V2 (atnaujinta versija)
Ieškote kokybiškos, stabilios ir lengvai valdomos irklentės už patrauklią kainą? AMBER BEE 10.6 V2 atnaujinta versija – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems irkluotojams, norintiems mėgautis aktyviu poilsiu ant vandens.
Ši V2 atnaujinta versija pagaminta iš dviejų sluoksnių naujos kartos DROP STITCH PVC medžiagos, kuri užtikrina puikų standumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą deformacijoms. Irklentės maksimalus slėgis siekia net 22 PSI, todėl ji išlieka itin stabili ir standi net intensyviai naudojant. Viršutinė dalis padengta neslidžia EVA danga, suteikiančia komfortą ir saugumą plaukiant.
AMBER BEE 10.6 V2 atnaujinta versija puikiai tinka plaukimui ežeruose, upėse bei ramesnėje jūroje. Dėl savo universalių matmenų ši irklentė suteikia puikų stabilumo, komforto ir lengvo valdymo derinį įvairaus lygio irkluotojams.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | ECO klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 320 cm |
| Plotis | 82 |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 11 kg |
| Medžiaga | Double layer DROP STITCH PVC (2400pcs/m2) 1,3 mm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Bazinė spalva | Yellow/Black |
| Rekomenduojama keliamoji galia | iki 125 kg |
| Maksimali keliamoji galia | 160 kg |
| Maksimalus slėgis | 22 psi (1,56 bar) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus