IRI0022
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pilnas anglies pluošto irklentės irklas iš TNP
Naujiena! Pilnas TNP anglies pluošto irklentės irklas.
| Tipas | Irklas irklentei |
| Svoris | 0,65 kg |
| Spalva | Juoda |
| Koto medžiaga | Anglies pluoštas |
| Dalių Skaičius | 3 |
| Mentės medžiaga | Anglies pluoštas |
| Irklo Ilgis (cm) | 174-220 cm |
| Menties plotas (cm2) | 560 |
| Koto diametras | 30 mm |
| Jungtis | YP coupling |
| Kilmės šalis | Čekija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus