IRI0024
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Patvarus ir patikimas kombinuotas irklas irklentei AMBER COMBI BASIC – tobulas pasirinkimas aktyviam poilsiui ant vandens!
Patvarus ir patikimas kombinuotas irklas irklentei AMBER COMBI BASIC – tobulas pasirinkimas aktyviam poilsiui ant vandens!
Tvirta ir ergonomiška konstrukcija leis jaustis užtikrintai net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.
Universalus modelis su patogiai reguliuojamu ilgiu nuo 170 cm iki 230 cm – puikiai tiks visai šeimai ar draugams, nepaisant ūgio skirtumų.
Dėl unikalios konstrukcijos irklą galima naudoti ir kaip baidarės irklą – ypač patogu, jei irklentė naudojama su sėdyne ar plaukiant sėdomis.
Irklas susideda iš keturių tvirtai sujungiamų dalių, todėl yra lengvai transportuojamas ir telpa į kuprinę – idealus pasirinkimas kelionėms ir nuotykiams gamtoje.
AMBER COMBI BASIC – vienas irklas, begalės galimybių!
| Prekių grupė | Irklai |
| Tipas | Irklas irklentei |
| Svoris | 1,5 kg |
| Spalva | Juoda |
| Koto medžiaga | Duraliuminis |
| Dalių Skaičius | 4 |
| Mentės medžiaga | PP |
| Irklo Ilgis (cm) | 170-230 cm |
| Koto diametras | 30 mm |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus