Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Premium klasės kompozicinė kanoja GATZ INUIT-HAIDA ARAMID CARBON
![]() |
![]() |
|
![]() |
| Berstain | Birch-black | Blue sky | Bordeaux |
|
|
![]() |
![]() |
| Oak | Enzianblau | Yellow-orange | Kork |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| Walnut | Ojibwa kork | River blue | Red |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| Sand | Schiefer | Emerald green | Spruce |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| Steel blue | Tundra | Cherry red | Moos |
![]() |
|||
| Rubin |

| Tipas | Premium klasės kanoja |
| Ilgis | 560 cm |
| Plotis | 88 cm |
| Svoris | 31 kg |
| Medžiaga | ARAMID-CARBON LIGHTWEIGHT CONSTRUCTION |
| Vietų skaičius | 3 |
| Keliamoji galia | 440 kg |
| Kilmės šalis | Vokietija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus