SUP0015-V2WS
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m. modelis! Ypač aukštos kokybės irklentė, kompresija net iki 27psi.
Pripučiama irklentė WILDSUP BLACK MOOSE 10.6 V2
Ieškote aukštos kokybės ir itin standžios irklentės, kuri būtų tinkama tiek ramiems pasiplaukiojimams, tiek aktyvesniam irklavimui? WILDSUP BLACK MOOSE 10.6 V2 – viena populiariausių universalių PREMIUM klasės irklenčių, išsiskirianti stabilumu, kokybe ir moderniu dizainu.
Ši V2 atnaujinta versija pagaminta iš naujos kartos DROP STITCH FUSION PLUS PVC medžiagos, kuri yra itin tvirta, tačiau iki 20 % lengvesnė nei standartinės konstrukcijos. Dėl galimybės pripūsti net iki 27 PSI, irklentė išlaiko išskirtinį standumą vandenyje ir beveik nesilanksto net intensyviai naudojant.
WILDSUP BLACK MOOSE 10.6 V2 puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems irkluotojams. Dėl universalaus dydžio ir stabilios konstrukcijos ši irklentė idealiai jaučiasi ežeruose, upėse ar ramesnėje jūroje.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | PREMIUM klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 320 cm |
| Plotis | 81 cm |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 10 kg |
| Medžiaga | Dropstich PVC Fusion Plus |
| Vietų skaičius | 1 |
| Bazinė spalva | Black/Red/White |
| Keliamoji galia | 110 kg |
| Maksimalus slėgis | 27 psi (1,86 bar) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus