SUP0028-V2WS
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m. modelis! Ypač aukštos kokybės irklentė, kompresija net iki 27psi.
Pripučiama irklentė WILDSUP ROYAL PANDA 11.3 V2
Ieškote PREMIUM klasės irklentės, kuri užtikrintų maksimalų komfortą, stabilumą ir puikias plaukimo savybes? WILDSUP ROYAL PANDA 11.3 V2 – viena kokybiškiausių universalių irklenčių savo klasėje, sukurta tiek ramiam poilsiui, tiek ilgesniems ar aktyvesniems plaukimams.
Ši V2 versija pagaminta iš naujos kartos DROP STITCH FUSION PLUS PVC medžiagos, kuri yra itin tvirta, tačiau iki 20 % lengvesnė nei standartinės konstrukcijos. Galimybė pripūsti net iki 27 PSI užtikrina išskirtinį standumą ir stabilumą vandenyje net esant didesnei apkrovai.
WILDSUP ROYAL PANDA 11.3 V2 atnaujinta versija puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems irkluotojams. Dėl savo ilgesnės formos ši irklentė itin stabiliai slysta vandeniu ir leidžia lengviau įveikti didesnius atstumus ežeruose, upėse ar ramesnėje jūroje.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | PREMIUM klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 344 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 13,8 kg |
| Medžiaga | Double layer DROP STITCH PVC (1,5 mm) |
| Vietų skaičius | 1-2 |
| Keliamoji galia | 130 kg |
| Maksimalus slėgis | 27 psi (1,86 bar) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus