SUP0013-V2
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m. modelis!
Pripučiama irklentė WILDSUP KING LION 11.5 V2
Ieškote itin stabilios ir erdvios PREMIUM klasės irklentės, tinkamos plaukti vienam arba dviese? WILDSUP KING LION 11.5 V2 – tai universali, itin tvirta ir komfortiška irklentė, sukurta tiek ramiems pasiplaukiojimams, tiek ilgesniems nuotykiams vandenyje.
Ši V2 pagaminta iš aukštos kokybės dviejų sluoksnių DROP STITCH PVC medžiagos, kuri pasižymi ypatingu standumu, ilgaamžiškumu ir atsparumu didelėms apkrovoms. Irklentė gali būti pripučiama net iki 27 PSI, todėl vandenyje išlieka itin stabili, standi ir puikiai slysta net plaukiant dviese.
WILDSUP KING LION 11.5 V2 puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems irkluotojams. Dėl didelio stabilumo ir didelės keliamosios galios ši irklentė idealiai tinka plaukimui ežeruose, upėse ar ramesnėje jūroje.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | PREMIUM klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Irklentė |
| Ilgis | 350 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 12 kg |
| Medžiaga | Double layer DROP STITCH PVC (1,5 mm) |
| Vietų skaičius | 1-2 |
| Keliamoji galia | 270 kg |
| Maksimalus slėgis | 27 psi (1,86 bar) |
| Paskirtis | Universlaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus