SUP0029-V2WS
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m. modelis!
Pripučiama irklentė WILDSUP KANGAROO TANDEM 12.9 V2
Ieškote itin stabilios, erdvios ir PREMIUM klasės irklentės plaukimui dviese ar su šeima? WILDSUP KANGAROO TANDEM 12.9 V2 – viena stabiliausių ir universaliausių tandeminių irklenčių rinkoje, sukurta maksimaliam komfortui, saugumui ir smagiam laikui ant vandens.
Ši V2 pagaminta iš aukštos kokybės DROP STITCH FUSION PLUS PVC medžiagos, kuri yra itin tvirta, tačiau iki 20 % lengvesnė nei standartinės konstrukcijos. Dėl galimybės pripūsti net iki 27 PSI, irklentė pasižymi išskirtiniu standumu, stabilumu ir puikiu slydimu net esant didesnei apkrovai.
Dėl savo ilgio ir pločio KANGAROO TANDEM 12.9 V2 leidžia komfortiškai plaukti dviem suaugusiems arba vienam suaugusiam su vaikais. Tai puikus pasirinkimas šeimos išvykoms, poilsiui ežeruose, upėse ar ramesnėje jūroje.
WILDSUP KANGAROO TANDEM 12.9 V2 sukurta tiems, kurie ieško maksimalios erdvės, stabilumo ir universalaus naudojimo vienoje irklentėje. Dėl savo konstrukcijos ši irklentė išlieka labai manevringa net būdama didesnio dydžio.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | PREMIUM klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 394 cm |
| Plotis | 90 |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 17 kg |
| Medžiaga | Double layer DROP STITCH PVC (1,5 mm) |
| Vietų skaičius | 1-2 |
| Komplektacija | Irklentė, krepšys, pompa, saitas, remonto komplektas, irklas |
| Keliamoji galia | 250 kg |
| Maksimalus slėgis | 27 psi (1,86 bar) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus