Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Overbuilt for rugged environments and backcountry emergencies, the NRS Nuq Twist Lock Carabiner offers auto-locking security and single-hand operation.
Overbuilt for rugged environments and backcountry emergencies, the NRS Nuq Twist Lock Carabiner offers auto-locking security and single-hand operation.
1 kN = 102 kg of force
Strength Closed: 28kN
| Tipas | Priedai gelbėjimo priemonėms |
| Dydis | 116 x 75 mm |
| Svoris | 94 g. |
| Medžiaga | Anoduotas aliuminis AL-7075 / nerūdijančio plieno kniedės ir viela. |
| Užrakto anga | 22 mm |
| Užrakto tipas | TWIST LOCK |
| Stiprumas | 28 kN - 2856 kg (uždaras) / 9 kN - 918 kg (atviras) |
| Sertifikatas | CE EN362 / EN12275 |
| Kilmės šalis | JAV |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus