Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
The NRS Sliq Triple Lock Carabiner gives you the ultimate assurance of automatically locking in three positions when the gate is closed.
| Tipas | Priedai gelbėjimo priemonėms |
| Dydis | 98 x 60 mm |
| Medžiaga | Anoduotas aliuminis AL-7075 / nerūdijančio plieno kniedės ir viela. |
| Užrakto anga | 18 mm |
| Užrakto tipas | TRIPLE LOCK |
| Stiprumas | 25 kN - 2550 kg (uždaras) / 9 kN - 918 kg (atviras) |
| Sertifikatas | CE EN362 / EN12275 |
| Kilmės šalis | JAV |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus