VLP0029
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Universali pripučiama valtis.
Universali pripučiama valtis. Šis modelis buvo skirtas plaukiojimui plaustais, srauniomis upėmis. Tačiau galiausiai gavome du modelius, sujungtus vienu pavadinimu. R – 490 yra profesionalus plaukiojimas plaustais, o R – 345 – irklinis kateris, kuriuo galima žvejoti, medžioti, plaukioti plaustais mažesnėmis upėmis. Tai, kad R – 345 gali būti komplektuojamas su varikliu, daro jį praktiškai universalų.
Standartinis rinkinys:
* medžiagai, iš kurios pagamintas valtis, ir pripučiamo plūdrumo vamzdžio siūlėms taikoma penkerių (5) metų garantija. Visos kitos dalys ir medžiagos yra apdraustos dvejiems (2) metams.
| Svoris | 33 kg |
| Matmenys | 3.45 × 1.42 m |
| Kabinos ilgis, m | 2.68 |
| Kabinos plotis. m | 0.58 |
| Cilindro skersmuo, m | 0.42 |
| Skyrių skaičius, vnt. | 2 + FLOOR |
| Grindų tipas | Pripučiamas |
| Maks. keliamoji galia, kg | 600 |
| Keleivių skaičius, asm. | 6 |
| Maksimali variklio galia, kW/AG | 1.8/2.5 |
| Rėmo aukštis | S |
| Tipas | PVC valtis |
| Ilgis | 345 cm |
| Plotis | 142 cm |
| Svoris | 33 kg |
| Vietų skaičius | 6 |
| Maksimali keliamoji galia | 600 kg |
| Dugno Tipas | Pripučiamas |
| Maksimali variklio galia | 40 AG |
| Kategorija | C |
| Kilmės šalis | Latvija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus