Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Patogi vienvietė presuoto polietileno turistinė baidarė už ypač gerą kainą.
Patogi vienvietė presuoto polietileno turistinė baidarė už ypač gerą kainą. Hermetiškas dangtis, puodelio laikiklis sėdynėje, tinklelis daiktams.
| Tipas | Turistinė |
| Ilgis | 307 cm |
| Plotis | 75 cm |
| Aukštis | 29 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Medžiaga | LDPE |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus