SUP0074-V2
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Atnaujintas 2026 m modelis!
Pripučiama irklentė AMBER COLT 10.6 V2 (atnaujinta versija)
Ieškote lengvos, stabilios ir lengvai valdomos irklentės už puikų kainos ir kokybės santykį? AMBER COLT 10.6 V2 atnaujinta versija – universalus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems irkluotojams, norintiems mėgautis aktyviu poilsiu ant vandens.
Ši V2 atnaujinta versija pagaminta naudojant DROP STITCH PVC technologiją, kuri užtikrina puikų standumą, patvarumą ir mažą svorį. Neslidi EVA danga suteikia komfortą bei saugumą plaukiant, o atnaujintas dizainas ir funkcionalumas leidžia dar patogiau naudotis irklente įvairiomis sąlygomis.
AMBER COLT 10.6 V2 atnaujinta versija puikiai tinka plaukimui ežeruose, upėse bei ramesnėje jūroje. Dėl universalių matmenų ši irklentė pasižymi puikiu stabilumo, manevringumo ir lengvo valdymo balansu.
| Prekių grupė | Irklentės (SUP) |
| Klasė | ECO klasės pripučiama irklentė |
| Tipas | Pramoginė irklentė |
| Ilgis | 320 cm |
| Plotis | 82 |
| Aukštis | 15 cm |
| Svoris | 10 kg |
| Medžiaga | Dropstich PVC |
| Vietų skaičius | 1 |
| Rekomenduojama keliamoji galia | iki 120 kg |
| Maksimalus slėgis | 15 psi (1,03 bar) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus