ELV0007
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Haswing Osapian 55 LBS – trijų menčių sraigtas užtikrina tvirtą ir stabilų judėjimą net esant dideliam krūviui ar vėjui, todėl puikiai tinka vidutinei ar didesnei valčiai, gėlam ir sūriam vandeniui.
Haswing Osapian 55 LBS – trijų menčių sraigtas užtikrina tvirtą ir stabilų judėjimą net esant dideliam krūviui ar vėjui, todėl puikiai tinka vidutinei ar didesnei valčiai, gėlam ir sūriam vandeniui. Varikliui suteikiama 36 mėnesių garantija ir stabilus atsarginių dalių tiekimas pogarantiniu laikotarpiu.
Variklis yra tylaus veikimo (< 50 dB), šepetėlinis.
Greičiai pirmyn: 5
Greičiai atgal: 3
Maksimali srovė: 55 A
Sraigtas: 3 menčių, Ø ~24 cm
Teleskopinė rankena: reguliuojamas ir fiksuojamas rankenos ilgis (23–37 cm), kampas, aukštis
Teorinė gamintojo rekomendacija:
Valtims ir pontonams: > 5,5 m ilgio
Maksimali apkrova: > 700 kg
Rekomenduojame valtims >4 m
| Tipas | Priedai baidarėms |
| Ilgis | 92 cm |
| Svoris | 8,2 kg |
| Koto medžiaga | Duraliuminis |
| Mentės medžiaga | HDPE |
| Įtampa | 12 V |
| Maksimali variklio galia | 55 lbs |
| Sertifikatas | CE |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus