IRB0132-215218
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Lengvas reguliuojamo ilgio ir kampo anglies pluošto irklas baidarei lenktu kotu.
Lengvas reguliuojamo ilgio ir kampo anglies pluošto irklas baidarei lenktu kotu.
| Ilgis | 215 - 218 cm |
| Svoris | 0,79 kg |
| Medžiaga | Anglies pluoštas |
| Spalva | Juoda |
| Koto medžiaga | Anglies pluoštas |
| Dalių Skaičius | 2 |
| Mentės medžiaga | Anglies pluoštas |
| Koto diametras | 30 mm |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus