IRB0132-215218
Warning: Last items in stock!
Lightweight adjustable length and angle full carbon kayak paddle. Bent shaft.
Lightweight adjustable length and angle full carbon kayak paddle. Bent shaft.
| Length | 215 - 218 cm |
| Weight | 0,79 kg |
| Material | Carbon |
| Colour | Black |
| Shaft material | Carbon |
| Number of parts | 2 |
| Blade material | Carbon |
| Shaft diameter | 30 mm |
Subscribe to our newsletter and get more info about the upcoming events & promotions!
Follow us
Follow the latest trends in extreme sports and outdoor culture!