VAL0039
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Kompozitinė valtis LATREX 430
| Ilgis | 430 cm |
| Plotis | 170 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Svoris | 120 kg |
| Medžiaga | Stiklo pluoštas |
| Vietų skaičius | 4 |
| Keliamoji galia | 450 kg |
| Dugno Tipas | Tri-Hull design |
| Maksimali variklio galia | 15 AG |
| Sertifikatas | CE |
| Kategorija | D |
| Kilmės šalis | Latvija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus