Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Prancūzų kompanijos DAG sukurtas kajakas, skirtas paaugliams praktikuotis WW srityje.
• 2 front and rear carrying handles
• 2 rear deck safety handles
• Cable plugs
• Integrated knee braces
• Seat
• Thermo-Comfort backrest
• Front and rear foam stanchions
• Adjustable footrest
• Integrated paddle holder
• 2 water extractor
| Tipas | WW kajakas |
| Ilgis | 223 cm |
| Plotis | 57 |
| Svoris | 13 kg |
| Keliamoji galia | 50 kg |
| Kokpito dydis (cm) | 71x43 |
| Paskirtis | Kalnų upės |
| Kilmės šalis | Prancūzija |
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite daugiau informacijos apie naujas prekes ir pasiūlymus!
Sekite mus
Sekite mus